Paczkowskie dzieci uratowały Mikołaja! [ZDJĘCIA]

1
Paczkowskie dzieci uwolniły Mikołaja z rąk okrutnej Królowej Lodu! Foto: Lesław Cudyk

Mało brakowało, a Mikołaj nie dotarłby w tym roku z prezentami do najmłodszych – uwięziła go bowiem okrutna Królowa Lodu. Na szczęście z pomocą przyszły mu paczkowskie dzieci!

6 grudnia paczkowskie Biuro Turytyczne TeraTour zorganizowało niezwykłą zabawę mikołajkową dla dzieci. Fabularna gra terenowa rozpoczęła się pod murami obronnymi, gdzie dzieci dowiedziały się, że… nie dostaną prezentów! Wszystko za sprawą złej Królowej Lodu, która porwała św. Mikołaja.

Aby go uwolnić najmłodsi musieli wyruszyć w drogę, by odnaleźć miejsce uwięzienia. Pomocne przy tym okazały się sprytne skrzaty i Pani Mikołajowa. Dzięki mapie i kolejnym wskazówkom dzieci dotarły w końcu do Muzeum Gazownictwa. Tam spotkały Królową Lodu, którą ostatecznie udało się przekonać, by jednak uwolniła Mikołaja – w końcu czekał na niego cały świat! Królowa poddała jednak dzieci ostatniej próbie – próbie eliksiru. Uczestnicy zabawy musieli wypić czarodziejską miksturę (ciepła herbata z cytryną) szeroko się przy tym uśmiechając. Na szczęście dzieci przeszły przez test celująco, czar prysł, a Mikołaj został uwolniony. Na końcu przyszedł czas na upragnione prezenty…

Foto: Lesław Cudyk

1 KOMENTARZ

  1. Oczywiście, że jestem pod wrażeniem. Pan Mikołaj, pani Mikołajowa, Królowa Sniegu – cudownie.Szkoda, że tak mało dzieciaków, szkoda,że zabrakło inicjatywy któregoś z przedszkoli.Jeszcze raz gratuluję wspaniałego pomysłu.

Leave a Reply