Wybory do Sejmiku Województwa Opolskiego

1

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1             Śliwa Józef Andrzej (56 l.) Grodków

2             Pilarczyk Józef Jerzy (61 l.) Brynica

3             Mazguła Adam Józef (53 l.) Skorochów

4             Moras Marian (50 l.) Namysłów

5             Goździk Kamil Zbigniew (29 l.) Opole, popierany przez OPZZ

6             Musielak Tomasz (37 l.) Brzeg

7             Lipka Marek Aleksander (39 l.) Łambinowice

8             Arczyński Andrzej Marian (49 l.) Jędrzychów

9             Chodyła Mirosław Witold (42 l.) Brzeg

10           Zarosa-Olkuśnik Agnieszka (34 l.) Opole

11           Śliwak Magda Maria (23 l.) Gierszowice

 

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1             Karol Teresa Maria (57 l.) Paczków

2             Konopka Antoni Jacek (51 l.) Sękowice

3             Monkiewicz Jacek Kazimierz (34 l.) Brzeg

4             Pulit Dominika Ewa (31 l.) Lipki

5             Dróbka Michał Sylwester (20 l.) Brzeg

6             Wróbel Krzysztof Szymon (31.) Lubcz

7             Sieradzki Andrzej (53 l.) Łambinowice

8             Giża Krzysztof (32 l.) Otmuchów

9             Górawski Krzysztof Daniel (30 l.) Brzeg

10           Kik-Szewczyk Izabela Maria (36 l.) Nysa

11           Mierzwiak Artur Andrzej (34 l.) Nysa

12           Leszczyński Filip Tobiasz (25 l.) Ścinawa Mała

13           Szyszler Przemysław Radosław (32 l.) Głuchołazy

14           Prorok Genowefa Katarzyna (50 l.) Brzeg

 

Lista nr 3 – KOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACY – SIERPIEŃ 80

1             Hasiak Kamila Monika (24 l.) Nysa

2             Sobstyl Robert Ryszard (41 l.) Grodków

3             Rada Agnieszka Małgorzata (35 l.) Olszanka

4             Rolka Barbara Elżbieta (34 l.) Nowa Wieś Mała

5             Zawadzki Jarosław Andrzej (21 l.) Prudnik

6             Kiernicka Karolina Anna (20 l.) Szybowice

7             Thron Damian Józef (26 l.) Prudnik

8             Sacha Tomasz Damian (24 l.) Biała

 

Lista nr 4 – KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP

1             Wierdak Bogusław (55 l.) Nysa

2             Gwozdecki Krzysztof (47 l.) Brzeg

3             Szymkowicz Marek (43 l.) Głuchołazy

4             Pakuła Leszek Waldemar (42 l.) Stroszowice

5             Pośpiech Patrycja Dominika (33 l.) Śliwice

6             Augustyn Dominik Łukasz (20 l.) Brzeg

7             Bochniarz Czesława (66 l.) Dziewiętlice

8             Jóźków Jan (49 l.) Grodków

9             Hasiak-Jaszczyszyn Edyta Patrycja (27 l.) Bykowice

10           Nowicki Rafał Zbigniew (24 l.) Nysa

11           Chlewicka Aleksandra (33 l.) Korfantów

12           Demski Grzegorz Andrzej (42 l.) Brzeg

13           Dziarmaga Łukasz Damian (27 l.) Borkowice

14           Lenkiewicz Damian (27 l.) Wierzbie

 

Lista nr 5 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1             Byczkowski Dariusz Paweł (44 l.) Lubsza

2             Walkiewicz Mieczysław (61 l.) Głuchołazy

3             Konik Krzysztof Waldemar (46 l.) Wójcice

4             Darowski Leszek Piotr (64 l.) Nysa

5             Zwierzyński Marek Wojciech (35 l.) Brzeg

6             Murza Andrzej (52 l.) Łambinowice

7             Siek Michał Tomasz (47 l.) Brzeg

8             Kamiński Henryk Mieczysław (63 l.) Nowy Świętów

9             Sierakowski Waldemar (52 l.) Brzeg

10           Tomczyszyn Marian Edward (56 l.) Prudnik

11           Chwastowski Jan (33 l.) Brzeg

12           Szafrański Wojciech Dawid (25 l.) Otmuchów

13           Pilecki Henryk Stanisław (58 l.) Brzeg

14           Szelwicki Franciszek (69 l.) Otmuchów

 

Lista nr 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKI KIERUNEK

1             Kotas Paweł (44 l.) Grodków

2             Waliduda Tomasz (31 l.) Grodków

3             Małolepsza Krystyna Anna (61 l.) Grodków

4             Kozów Mieczysław Jan (51 l.) Hajduki Nyskie

5             Karaś Jerzy (63 l.) Nysa

6             Rejdych Lucyna  (57 l.) Kędzierzyn-Koźle

7             Junkiert Edward Teodor (57 l.) Kędzierzyn-Koźle

8             Sawicki Andrzej Janusz (46 l.) Kędzierzyn-Koźle

 

Lista nr 9 – KOMITET WYBORCZY NASZ DOM POLSKA – SAMOOBRONA ANDRZEJA LEPPERA

1             Grubiak Roman Andrzej (38 l.) Nowy Las

2             Czechor Jan (56 l.) Jarnołtów

3             Głowacki Zbigniew (55 l.) Otmuchów

4             Cebula Zbigniew Józef (47 l.) Nysa

5             Gadzina Florian (67 l.) Jarnołtów

1 KOMENTARZ

Dodaj komentarz