Kaskaderskie show w Paczkowie. Rozdajemy bilety

Pokaz kaskaderów czeskiego projektu Street Owners. Foto: materiały organizatora

Mamy do rozdania 5 biletów na kaskaderskie show czeskiej grupy Street Owners.

Samochody, motocykle, quady, akrobatyka, parkour, ogień i pirotechnika – wszystko to zobaczymy już w najbliższy czwartek 21 maja na Stadionie Miejskim w Paczkowie. Przed miejscową publicznością zaprezentuje się czeska grupa Street Owners.

– Lata pracy na planach filmowych i przy organizacji indywidualnych projektów kaskaderskich zaowocowały odważnym i niecodziennym przedsięwzięciem. Pod wspólnym szyldem – Tonda Paroubek & Friends – udało się zgromadzić największych indywidualistów elitarnej profesji City Stunts. – mówi Krzysztof Madaliński, jeden z organizatorów.

Show nawiązuje do tradycji kultowego pierwowzoru – amerykańskiego autorodeo. Jak zapowiadają organizatorzy, w oprawie klimatycznej muzyki, efektów świetlnych i ogniowych odkryjemy na żywo tajemnice współczesnego kina akcji. – Dziewięćdziesięciominutowy pokaz to przemyślane sekwencje kaskaderskie przeplecione scenami z najbardziej znanych, światowych produkcji sensacyjnych. – mówi organizator.

Wyjątkową atrakcję pokazu mają stanowić ewolucje motocyklowe w „Globusie Śmierci”. – W stalowej kuli o średnicy zaledwie 5m trójka śmiałków dokonuje rzeczy niemożliwych. Niesamowita precyzja, dokładność i samodyscyplina. – zachwala Krzysztof Madaliński.

– Fundamentem projektu Streets Owners jest połączenie pasji i profesjonalizmu, stworzenie dynamicznego widowiska pozwalającego bezpiecznie doświadczać niecodziennych emocji i wrażeń. Nie tolerujemy iluzji i półśrodków, dlatego zagramy bez udawania i bez kompromisów. – podsumowuje organizator.

Widowisko w Paczkowie rozpocznie się o godz. 18.00. Kasa biletowa będzie czynna od 17.00.

KONKURS

Specjalnie dla naszych Czytelników, wspólnie z organizatorem przygotowaliśmy pięć jednoosobowych wejściówek na widowisko. Zaproszenia powędrują do osób, które polubią nasz profil na Facebooku (chyba, że już zrobiłeś to wcześniej) i najszybciej wyślą maila na adres redakcja@paczkow24.pl w treści podając swoje imię i nazwisko. Lista zwycięzców pojawi się jako aktualizacja pod tym wpisem.

Aktualizacja: Wyniki konkursu!

Wszystkie bilety rozdane! Najszybciej zgłosili się do nas:

Dawid Olejnik
Martyna Zakrzewska
Karolina Marszałek
Dawid Głębicki
Roman Sokołowski

Gratulujemy! Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

 

 

8 KOMENTARZE

    • My kaskaderami jesteśmy na co dzień, potrafimy przeżyć za minimalną krajową przez miesiąc (a często i mniej), utrzymując przy tym rodzinę.

Leave a Reply