Kartka na Komisariacie – mamy komentarz KPP

7
Komisariat Policji w Paczkowie

Rzecznik KPP Nysa wypowiedział się w sprawie informacji, która pojawiła się na drzwiach paczkowskiego posterunku.

Mamy komentarz rzecznika Komendy Powiatowej Policji w Nysie w sprawie kartki, która pojawiła się dwa dni temu na drzwiach Komisariatu w Paczkowie. Z informacji zawartej na wywieszce można było się dowiedzieć, że posterunek pozostaje nieczynny do odwołania.

Jak poinformowała nas mł. asp. Magdalena Skrętowicz, pomimo nieobecności części funkcjonariuszy, Komisariat Policji w Paczkowie nie był zamknięty i cały czas funkcjonuje. Z powodu prowadzonych prac remontowych, do budynku wejść można tylko od zaplecza. Kartka ta została umieszczona samowolnie i zawierała nieprawdziwe informacje.

7 KOMENTARZE

 1. Cha,cha,cha !
  A kto samowolnie powiesił ? Tylko mógł to zrobić WASZ pracownik z Policji .
  Przecież macie monitoring i można ukarać tego co powiesił samowalnie !

 2. S….ał pies na POlicję !

  Może by tak na 100 -lecie niepodległości posadzić w Paczkowie 100 drzew,głównie w parku dookoła murów i w kilku innych miejscach.
  Bo jak narazie to się wycina i wichury powalają już te stare i chore drzewa.

 3. Mam żal do Brudzińskiego, była okazja wywalić ze służby część spadkobierców po ojcach ,matkach,wujkach i ciotkach którzy przyszli do Policji Państwowej nie dla Służby ale dla kasy i pewności pracy w jednym miejscu do emerytury. O takiej stabilności w życiu zwykli ludzie mogą pomarzyć

Leave a Reply