Spadający tynk uszkodził auto

8

Podczas wczorajszej ulewy spadający tynk z jednego z budynków w centrum uszkodził zaparkowany na ulicy samochód.

Wczoraj w czasie deszczu około 19.30 z budynku przy ul. Kołłątaja 8 odpadł spory fragment tynku, który uszkodził jeden z zaparkowanych na jezdni samochodów.

O całym zdarzeniu poinformował nas właściciel auta. – Może dla ewentualnych przechodzących ludzi było to szczęściem – bo auto się naprawi, a ludzkiego życia już nie. – mówił nasz rozmówca, do którego należy pechowy samochód. Trudno się z nim nie zgodzić. Patrząc na zdjęcia pokazujące z bliska stan fasady budynku można uznać, że to cud, że w tym miejscu nie doszło jeszcze do nieszczęścia..

8 KOMENTARZE

  1. No moze w koncu ktos by sie wzial za te stare budynki bo takich jest troche w okolicy . Sypia sie i strach chodzic z dzieckiem czy cos na łeb nie spadnie wstyd

  2. Od jakiegoś czasu przechodzę w tym miejscu na drugą stronę, bo budynek jest w tragicznym stanie i balkon, wiszący nad chodnikiem też. Droga na przystanek i do przychodni… I tak, jak pisze jeden z komentujących, jest też kilka innych budynków sypiących się, również na Rynku, np. budynek z piękną attyką przy Rynku nr chyba 35, czy w ryneczku wewnętrznym, jakoś w miejscu, gdzie jest fryzjer. Oby spotkanie dotyczące remontu kamienic przyniosło efekty w postaci remontów, jak najszybciej.

  3. to prawda straż miejska jest naprawdę nie potrzebna w tym miasteczku,przyjdzie sobota to w parkach odbywają się libacje alkoholowe i nikt z tym nic nie robi a panowie ze straży miejskiej gdzieś siedzą pochowani

  4. Proponuję nałożyć obowiązek noszenia hełmów budowlanych i innych kasków motocyklowych w obrębie murów Paczkowa a staż miejską zobowiązać do kontroli tego obowiązku . Znajdą się ftedy pieniądze na remonty i straż M. będzie miała zajęcie .

  5. A gdzie jest KONSERWATOR ZABYTKÓW ????? Budynek znajduje się w obrębie murów!!! Większość budynków znajduje się w opłakanym stanie ludzi nie stać na remont, a jak są pieniądze to dokumentacja na remont pozwolenia i każdy odpuszcza!!! Bo na remont nie starczy!!! Chcieli zabytków to niech Konserwator wykłada na dokumentacje itp… A takich przypadków będzie więcej.

Leave a Reply