Festiwal Nauki i dzień otwarty w LO

6
Pokaz druku 3D podczas Festiwalu Nauki w paczkowskim Zespole Szkół. Foto: ZS Paczków

Warsztaty, pokazy, eksperymenty, wykłady – Zespół Szkół zaprasza na kolejną edycję Festiwalu Nauki.

Zespół Szkół w Paczkowie zaprasza 1 kwietnia na dzień otwarty połączony z corocznym Festiwalem Nauki. Tym razem hasło wiodące imprezy brzmi „Ciało ludzkie bez tajemnic”.

Jak zapowiadają organizatorzy, podczas warsztatów, eksperymentów, pokazów, lekcji festiwalowych i wykładów młodzież nie tylko pozna szkołę i miło spędzi czas, ale też przekona się, że nauka i sztuka są fascynujące, często zabawne i co najważniejsze, dostępne dla wszystkich.

Festiwal wspierają uczelnie wyższe: Uniwersytet Opolski, Uniwersytet Wrocławski, Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie oraz Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu.

Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej jest organizatorem Festiwalu Nauki od 2012 r. Głównym celem imprezy jest popularyzacja i upowszechnianie nauki wśród uczniów gminy Paczków.

6 KOMENTARZE

  1. Warsztaty, pokazy, eksperymenty, wykłady? Blagam ,tylko z dala od ul. Narutowcza gdzie wlasnie rozpoczeto remont kamienic.Uczniowie moglliby jeszcze przypadkiem podpatrzyc jak wre praca pomimo kaca.Robotnicy Jesczcze o 9.30 kreca sie w kolo, ciagle spacery do sklepu /wiadomo po co/ a kompletny brak nadzoru demotywuje do pracy,ktorej nikt nie wykonuje.To slynna brygada z ZUKiM-u za nasze pieniadze tak zrecznie krzata sie po katach! Ciekawy jestem jakosci tych prac za kilka lat!

  2. Do Pana obserwator.
    Oj oj ty to masz fantazje- chyba pijesz z nimi skoro twierdzisz że mają kaca i chyba sledzisz ich skoro twierdzisz że kupują alkohol. Paczkowski Sherlocku Holmsie.

Leave a Reply