Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy

6

Ciężarowy man wywrócił się na obwodnicy. Ruch na drodze jest utrudniony.

Utrudnienia w ruchu na paczkowskiej obwodnicy. Tuż przed godziną 19 ciężarówka marki man wypadła z jezdni. Do zdarzenia doszło na odcinku pomiędzy stacją Orlen a zjazdem na Unikowice.

Kierowca ciężarówki jadącej w kierunku Złotego Stoku prawdopodobnie stracił panowanie nad kierownicą i wypadł z jezdni doprowadzając do przewrócenia pojazdu. Żaden z dwóch mężczyzn jadących manem nie odniósł obrażeń.

Wkrótce ma rozpocząć się akcja podnoszenia ciężarówki. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się jednym pasem. Apelujemy o zachowanie ostrożności.

6 KOMENTARZE

  1. Coś niech w końcu zrobią w tym miejscu bo co chwila jakaś kraksa, jak nie tam to na krzyżówce do Unikowic albo na Czechy. Jedziesz od Starego Paczkowa na Paczków a tir na zderzaku – w nocy ci jeszcze pajac wszystkie światła włączy bo jemu się śpieszy a jak skręcasz na Paczków to ci jeszcze pajac przyhamuje i potrąbi bo on wielki kierowca i cała droga jego. Jadą tam jak powaleni. Ile fabryka a ty do rowu masz wjechać. Tam Policji nie ma, stoją w 6 w wójcicach (po dwóch jeden w aucie a drugi suszy za krzakiem) – jeden na górze za krzakami, drugi na dole w samochodzie na zakrecie a trzeci koło wyjazdu na otmuchów tam gdzie autohandel.

  2. Otmuchów umiał sobie zrobić światła, starosta zadbał o to ciekawe??? dalej w wyborach samorządowych głosujcie na Otmuchowską mafię to w Paczkowie zastaną same dzidy i łuki. Otmuchów budowa hali, basenu krytego, nowych sklepów, nowy zakład pracy, drugi dom komunalny dla mieszkańców.

Leave a Reply