Podpalenie na murach

12
Podpalenie było najbardziej prawdopodobną przyczyną pojawienia się ognia na murach obronnych

Na drewnianej ścieżce na murach obronnych przy ul. Wojska Polskiego pojawił się wczoraj ogień. Prawdopodobnie doszło do podpalenia. 

Wczoraj około godziny 17.30 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pojawieniu się ognia na drewnianej ścieżce na murach obronnych przy ul. Wojska Polskiego.

Na szczęście pożar okazał się niegroźny i został szybko zdławiony dzięki szybkiemu zgłoszeniu i sprawnej interwencji strażaków. Spalił się jedynie fragment podłogi podestu. Straty oszacowano na ok. 1 tys. zł. Najbardziej prawdopodobną przyczyną pojawienia się ognia było podpalenie. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi policja.

12 KOMENTARZE

  1. Idioci są wśród nas. Jak złapią tego debila niech odrobi, jeśli nie będzie miał pieniędzy. Najlepiej przez miesiąc utrzymując porządek i przeciwdziałając aktom wandalizmu na hurdycjach.

  2. Strasznie mnie coś takiego denerwuje. Najpierw słychać narzekania, że miasto popada w ruinę, a gdy władze robią coś, by miasto z tej ruiny wyciągnąć, to ktoś świadomie i złośliwie efekty tych wysiłków niszczy.

  3. Może nie jestem w temacie ale zapytam , co się stał z pomnikiem robotnika z poleny ? być może przegapiłem dalszą historię .ostatnio( parę lat temu stal na Armi Krajowej przy firmie MARK BUD ) . Co się z nim stało ? ,dzięki za informacje.

Leave a Reply