Paczkowianka prowadzi w głosowaniu publiczności. Oddaj swój głos!

13
Pamela Kłoczko walczy o tytuł Miss Opolszczyzny. Foto: materiały organizatora

Ruszyła walka o tytuł Miss Opolszczyzny Publiczności. Po kilku dniach na prowadzeniu Pamela Kłoczko!

[ads1]

24-letnia paczkowianka Pamela Kłoczko znalazła się w gronie trzynastu dziewcząt, które przeszły przez sito eliminacji i walczą o tytuł Miss Polski Opolszczyzny, o czym informowaliśmy w grudniu ubiegłego roku.

Najpiękniejsza opolanka w konkursie, który jest oficjalną eliminacją najbardziej prestiżowego Narodowego Konkursu Piękna Miss Polski, zostanie wyłoniona podczas prowadzonej przez Krzysztofa Ibisza Gali Finałowej, 21 maja w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu.

Tymczasem kilka dni temu ruszyła rywalizacja o tytuł Miss Opolszczyzny Publiczności, w którym o zwycięstwie zdecyduje liczba sms-ów wysłanych na daną kandydaturę.

W tej chwili na prowadzeniu ze 140 głosami i wyraźnym prowadzeniem znajduje się właśnie Pamela Kłoczko. Głosowanie potrwa do 21 maja i do tej pory wiele się może jeszcze zmienić, dlatego zachęcamy do oddawania głosów na paczkowiankę.

Aby zagłosować na Pamelę Kłoczko wystarczy wysłać sms o treści mop.13 pod numer 7168. Koszt wysłania sms-a to 1,23 zł z VAT. Regulamin plebiscytu dostępny jest na stronie internetowej misspolskiopolszczyzny.pl. Można tam również sprawdzić aktualne wyniki głosowania.

Foto: materiały organizatora

pamela_kloczko

13 KOMENTARZE

    • Noooo! Fajna ta czarnulka o której piszesz, tylko trochę jej z oka cieknie i na dodatek patrzy lewym okiem w prawą kieszeń.

Leave a Reply