Komórki w dłonie! Dziś koniec głosowania

Pamela Kłoczko walczy o tytuł Miss Opolszczyzny. Foto: materiały organizatora

Dobiega końca głosowanie na Miss Opolszczyzny Publiczności. Głosy można oddawać jeszcze tylko do 20.00. Wesprzyjmy paczkowiankę!

[ads1]

Trwa rywalizacja o tytuł Miss Opolszczyzny Publiczności. Sms-owe głosowanie potrwa do dziś (sobota) do godziny 20.00. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone podczas dzisiejszej Gali Finałowej w Opolu, którą poprowadzi Krzysztof Ibisz.

W tej chwili na prowadzeniu z 831 głosami znajduje się Pamela Kłoczko. 24-letnia paczkowianka znalazła się w gronie trzynastu dziewcząt, które przeszły przez sito eliminacji i walczą o tytuł najpiękniejszej, o czym informowaliśmy na naszych łamach już kilkukrotnie. Przez kilka godzin w rankingu wiele się może jeszcze jednak zmienić, dlatego zachęcamy do oddawania głosów na naszą kandydatkę.

– Proszę Was o sms, dwa lub więcej o treści MOP.13 na numer 7168 w sobotę – im bliżej „godziny zero” czyli 20:00 tym lepiej! Koszt jedego sms-a to 1,23 zł. Ściskam Was ciepło!!! – zacheca na facebooku Pamela.

Regulamin plebiscytu dostępny jest na stronie internetowejmisspolskiopolszczyzny.pl. Można tam również sprawdzić aktualne wyniki głosowania.

pamela_kloczko_miss_opolszczyzny

4 KOMENTARZE

  1. Ludzie co Wy śpicie, że Pameli nie widzicie!? Oddajcie choć po jednym głosie na dziewczynę, niech się cieszy, a my razem z nią.W końcu mieszkanka naszego miasta i gminy. Jeśli zajmie wysoką pozycję, to nie tylko ona będzie się cieszyć, ale my z nią.

Leave a Reply