Zawiązał się Klub Poszukiwaczy Historii

4
W Lisich Kątach zawiązał się Klub Poszukiwaczy Historii. Foto: Janusz Trybus

W Lisich Kątach zawiązał się Klub Poszukiwaczy Historii. Na jego czele stanął Radek Biczak znany z telewizji Polsat Play.

Miłośnicy historii lokalnej rozpoczęli nowy rok z przytupem. 2 stycznia w ruinach dworu w Lisich Kątach zawiązał się Klub Poszukiwaczy Historii. Na jego czele stanął Radek Biczak, poszukiwacz, dziennikarz, autor książek prowadzący popularny program telewizyjny na kanale Polsat Play.  

Głównym celem grupy jest zgłębianie historii gminy Paczków i okolic oraz jej popularyzacja. Do klubu może przystąpić każdy, kto jest zainteresowany historią lokalną, poszukiwaniami itd. Członkowie już dziś zapowiadają, że wkrótce usłyszymy o pierwszych efektach ich pracy. Informacje na temat kolejnych spotkań i działań grupy będziemy zamieszczać na bieżąco.

4 KOMENTARZE

    • O co Ci chodzi? Brawo dla miłośników histori,może mamy interesować się Antkiem nawiedzonym śledczym i resztą nawiedzonych fanatyków z Torunia.O co ci chodzi z tą przyszłością!!!!

  1. Danusiu słyszałaś może kiedyś cośc o NACZELNIKU Piłsudskim powiedział tak cyt..Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”

Leave a Reply