Ponad 13 tys. zł na koncie paczkowskiego sztabu WOŚP [zdjęcia]

3
Za nami 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Foto: OKiR Paczków

Paczkowscy wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podsumowali wyniki ubiegłotygodniowej zbiórki.

W minioną niedzielę już od samego rana na ulicach całej Polski można było spotkać wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyposażonych w kolorowe puszki oraz terminale, które pozwalały wpłacić datek za pomocą karty płatniczej.

Ohotników jak co roku nie zabrakło również w naszym mieście. Akcję zbiórki w Paczkowie po raz kolejny koordynował pan Bartosz Pater we współpracy z Ośrodkiem Kultury. Tradycyjnie w czasie trwania paczkowskiej kwesty Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się koncert, podczas którego zaprezentowali się przede wszystkim młodzi artyści – soliści Studia Piosenki Voices, Zespół Śpiewaczy ECHO, Studio Tańca Energy Dance, zespoły Kaliber oraz HUE. Gościnnie wystąpili też podopieczni Stowarzyszenia Kultury Osób Niepełnosprawnych „WIĘŹ”. Tradycyjne „Światełko do Nieba” zostało wysłane około godz. 19:00 z placu przy Ośrodku Kultury.

Wolontariuszom, którym wyszli na ulice Paczkowa udało się zebrać łącznie 13 733,52 zł. Organizatorzy akcji dziękują wszystkim darczyńcom za okazane wsparcie.

Foto: OKiR Paczków

3 KOMENTARZE

Leave a Reply