„Stłuczka” na Staszica

13

Na ul. Staszica doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. 

Wymuszenie pierwszeństwa było prawdopodobną przyczyną zderzenia dwóch samochodów osobowych u zbiegu ulic Staszica i Pocztowej.

Do kolizji doszło dzisiaj ok. 10.15. Kierowca vw passata jadący od strony Kozielna prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo uderzając w bok forda fiesty jadącego ulicą Staszica.

Żaden z uczestników „stłuczki” nie odniósł poważniejszych obrażeń. Przyczyny zdarzenia ustala policja. Ruch na wspomnianym skrzyżowaniu jest obecnie utrudniony, dlatego apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności.

13 KOMENTARZE

  1. Zamiast w Kozielnie instalować spowalniacze trzeba było zainstalować zaraz za mostkiem na Pocztowej bo to niepierwszy taki wypadek na tym skrzyżowaniu . Dobrze że żadnego pieszego nie było na przejściu .

  2. radni ze staszica i pocztowej cos robia w tym kierunku by było bezpiecznie? co dopiero jak by dziecko na przejsciu by bylo potrącone nie daj boze zabite to zaczeli by myslec? tak jak na rynku gdy dziecko zostało zranione przez odpadający tynk z murka? nie da sie nie mozna… siedzą i piją kawe…

  3. Może wreszcie paczkowska policja wezmie sie do roboty, moze straz miejska zwerbują – bo ta do niczego si e nie nadaje? i razem zaczna wykonywac swoje obowiazki skrupulatnie- no co dwie głowy to nie jedna :D . paczków-tylko dla odwiedzajacych i kretaczy ……

Leave a Reply