Już dziś wielka bitwa na jaja!

4
Paczkowska bitwa na jaja już na stałe wpisała się w kalendarz lokalnych imprez. Foto: Lesław Cudyk

Stowarzyszenie Pegaz zaprasza do udziału w grze fabularnej „Spotkanie z historią”, którą zakończy spektakularna bitwa na jaja.

 

[ads1]

 

Paczkowskie Stowarzyszenie „Pegaz” już po raz trzeci zaprasza dzieci i dorosłych do udziału w kolejnej edycji ulicznej gry fabularnej, podczas której uczestnicy spędzając aktywnie czas będą mogli poznać ciekawostki dotyczące historii naszego miasta.

Imprezę zakończy spektakularna bitwa na jaja, w której udział mógł wziąć każdy chętny. Zabawa rozpocznie się już dzisiaj (sobota, 12 sierpnia) o godz. 16.00 pod ścieżką na murach przy Bramie Nyskiej.

Patronem medialnym imprezy jest Paczkow24.pl.

 

4 KOMENTARZE

 1. o tempora o mores. Niszczenie jedzenia formą zabawy i to dla najmłodszych. Jakie cele wychowawcze chcą osiądnąc organizatorzy w sytuacji gdy połowa ludzi na świecie głoduje a i w naszym kraju jest duza liczba osób ktrym się nie przelewa ?
  Kiedyś uczono szacunku dla jedzenia i każda upadła na ziemie kromeczka chleba była z szacunkiem jak nie całowana to odkladana dla zwierząt domowych.

   • Psychiatria zna chorobę zwiazaną z urojeniami, w której co niektórym wszystkosię kojarzy z jednym ….. w tym przypadku z kościołem.
    Rudi spróbuj to leczyć, pozbadz się nienawiści. Odwagi. Zyczę powodzenia.
    miette

Leave a Reply