Fotorelacja z Pikniku Rycerskiego

Tegoroczny Piknik Rycerski już za nami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

17 KOMENTARZE

 1. normalnie brak slów na to dziadostwo a ludzi 20 osób na krzyż żenada………………..przeczytajcie sobie program lata kwiatów!

 2. DNI Paczkowa BĘDĄ ZA ROK Z TAKĄ POMPĄ ŻE SIĘ NIKOMU W GOLOWIE NIE MIEŚCI 3 DNI IMPREZ TO BĘDZIE BAJER..NAWET PIWO BĘDZIE Z SYMBOLICZNE 5 ZL

 3. Mhhh….
  jak zwykle admin szuka tematów…
  Dni Paczkowa jak zwykle to żenada. nikt z panujących panów nawet nie pomyśli że data typu 24 to nie czas wypłaty i dziwić się że brakuje ludzi.
  Po drugie! kto w dzisiejszym koniunkturalnym nastawieniu biznesu na wszystko, rozdziela impreze pod tytułem dni paczkowa na 3 imprezy? chyba ten kto nie chodzi do media markt….
  i po 3…
  czy poza pozwalaniem garstce mieszkańców na krytykowanie/opiniowanie PAN TETŁAK zaproponował coś innego lepszego?
  …Tak na minusy czekam… tylko zwiększycie zarobki radnego zwiększając oglądalność tej jakże ubogiej w treść i formę strony…
  Żal.pl że radny jest bezradny….
  P.S. porównując to jak zaczynał przygodę z polityka zaściankową tylko pokazuje jak działa mechanika otrzymania stołka na 4 litery….

 4. Odnośnie Pikniku Rycerskiego – Nie można go nazwać tak dokońca.

  Pierwsza sprawa: Klimat muzyczny godzinach wieczornych był nie rycerski, grała muzyka disco,pop lat „nowoczesnych”.
  Druga sprawa: Co roku to samo. Robi się to nudne Panie Andrzeju K.
  Trzecia sprawa: Może wkońcu jakaś chociaż jedna gwiazda na takie dni. Jak to robią miasta sąsiednie.
  Czwarta sprawa: przypomnijcie sobie poziom DNI PACZKOWA i pierwszych Festynów Pogranicza za czasów innego dyrektora OKiR.
  Piąta sprawa: Interesuje mnie ile poszło pięniedzy na zorganizowanie takiego „PIKNIKU”
  Szósta sprawa: Panie Andrzeju proponuje też wynająć na AeroPiknik autobusy, aby dowieść ludzi, którzy nie są dokońca sprawni fizycznie…
  Można by było dużo pisać na temat FESTIWALÓW i organizacji tego wszystkiego. Ale zachowajmy kulture.

 5. UWAGA UWAGA UWAGA !!! Ośrodek, Kultury i Rekreacji w Paczkowie ! Zapraszaaaaaaaaaaaa ! Na DNI KOZIELNA 26 lipca ! To nie żaden festyn pogranicza a DNI KOZIELNA ! Serdecznie zapraszają na najlepszy program w regionie !

 6. Piknik Rycerski… żałosne pzedstawienie dla , no właśnie kogo? Próba imitacji czegoś na szybko, aby ludzie się odczepili. 4 Lata temu gdy organizatorem był kto inny jak Kłoczko to można było powiedzieć, że Dni paczkowa-dni pogranicza wyglądały jak należy. Ściągane były zespoły, raz lepsze raz gorsze ale były, a teraz ściągną jakąś garstkę rycerzy aby „coś” w ogóle było… Dzielenie tego jeszcze na 2 dni w czasie dwóch miesięcy to już w ogóle kpina całkowita… Dlaczego taki Otmuchów potrafi zorganizować 3 dniowe lato kwiatów z zespołami jak Ryszard Rynkowski, Budka Suflera itd? mimo, że może nie są to zespoły dzisiejszej młodzieży, ale na żywo na pewno to jakaś atrakcja, tymbardziej dla starszego pokolenia… Paczków gnije, Wyczłkowski żre ile może jeszcze bo wie, że to jego koniec. Nie wspominam już nawet o sytuacji rynku pracy jaki jest w Paczkowie, bo to dno i 10 metrów mułu. Niech Dalej Kłoczko organizuje rok w rok to samo, bo nie chce się dupy ruszyć aby pokazać, że jednak Paczów potrafi…

  Nie pozdrawiam, całego Paczkowskiego zarządu siedzącego przy korycie i siedzącego na dupie kłoczki.

  • ty temu Gościowi nie dorastasz do pięt, to po pierwsze. A po drugie sprawdź ile idzie w Otmuchowie kasy na OK, a ile w Paczkowie!? I po trzecie w Otmuchowie władze miasta i gminy pomagają w organizowaniu ile tylko mogą, a u nas wszyscy” umywają rączki”, bo im to „nie na rękę”, ciekawe z jakiego powodu???
   Oni pchają kasę, tylko tam, gdzie widzą swój interes, zwłaszcza na „Spartę” bo to ich elektorat wyborczy, dzięki któremu utrzymują się przy „korycie” . Czas to wreszcie zmienić i pogonić bandę przekrętów, delikatnie mówiąc.

   • No i nie dorasta mu do pięty… Bo nie ma do czego dorastać. Jak co roku Pan K organizuje to samo a nic nowego. Najlepiej być dyrektorem OKiR i ten sam pomysł realizować co roku i tylko siedzieć przy biurku i brać ładną sume… To ja chce takie stanowisko też zajmować w OKiR.

 7. „jeden taki” , ale z ciebie zakompleksiony cymbał(ka) ! Nie jesteś , czasami byłym pracownikiem OK??? A może zarozumiałą i rozpuszczoną córunią bogatego tatusia???
  To by wyjaśniało te twoje komentarze, bo widać, że większość z nich to ten sam autor.

 8. Anonim, widzisz kmiotku kim Ty jesteś? zwykłym szczurem kanałowym. Nie jestem żadnym pracownikiem ani synulkiem, po prostu mam rozum w porównaniu do takiego knura jak Ty

Leave a Reply