Fotorelacja z rajdu z „Pegazem”

4
II Rekreacyjny Rajd Rowerowy "Błękitna wstęga", foto: Lesław Cudyk, krabb.net

Rajd wokół Zalewu Paczkowskiego przyciągnął niemal setkę rowerzystów.

 

[ads1]

 

W minioną niedzielę odbyła się druga edycja rowerowego rajdu rodzinnego „Błękitna wstęga”, którego organizatorem jest paczkowskie stowarzyszenie „Pegaz”. Impreza po raz kolejny cieszyła się dużym zainteresowaniem i przyciągnęła ok. 90 cyklistów – w tym przyjezdnych z różnych części kraju.

Rowerzyści wystartowali spod budynku poczty. Każdy z uczestników na starcie otrzymał koszulkę, pamiątkowy znaczek oraz kupon na kiełbaskę z grilla i wodę mineralną. Trasa rajdu biegła tradycyjnie wokół Zbiornika Kozielno (krótsza trasa) i Topola (dłuższa trasa do wyboru).

Jak co roku imprezie towarzyszył piknik rodzinny na placu rekreacyjnym w Kozielnie, gdzie na uczestników czekały poczęstunek, gry i zabawy zorganizowane przez GCSiR oraz nagrody, m in. dla najmłodszego i najstarszego uczestnika rajdu.

4 KOMENTARZE

  1. Daleko im jeszcze do perspektywy dla Paczkowa gdzie w organizowanych rajdach uczestniczyło po 500 osób. No ale bylo darmowo. Nalezy pochwalic inicjatywe pegaza bo przynajmniej coś sie dzieje a i burmistrz ma gdzie sie pokazac

Leave a Reply