Szpital będzie przyjmować do końca tygodnia

3
Zamknięta przychodnia
Zamknięta przychodnia "Omega" w Paczkowie

Protest lekarzy trwa. Do końca tygodnia pacjenci zamkniętych przychodni będą mogli skorzystać z pomocy na Izbie Przyjęć paczkowskiego szpitala.

W związku z trwającym protestem lekarzy, do końca tygodnia pacjenci zamkniętych przychodni Omega  Medicus będą mogli skorzystać z porady na Izbie Przyjęć szpitala im. Jana Pawła II w Paczkowie. Specjalista oddelegowany z nyskiego ZOZ-u będzie przyjmować w dniach 7, 8, 9 stycznia między godziną 9.00 a 14.00. Do Paczkowa została także skierowana pielęgniarka, która będzie wykonywać zastrzyki.

Niestety jest też zła wiadomość dla rodziców i ich dzieci – lekarz pediatra dostępny będzie jedynie w&nbsp’przychodni OPTIMA w Nysie przy ul. Ogrodowej. Rejestracji można dokonywać telefonicznie pod numerem telefonu 77 887 21 29.

Przypominamy również, że do momentu podpisania przez przychodnie umów z NFZ można skorzystać z&nbsp’bezpłatnego transportu do przychodni w Nysie. Busy będą odjeżdżać z parkingu znajdującego się przed ratuszem.

7 stycznia

I wyjazd busa –  godz. 9:00,  powrót o godz. 12:00.

II wyjazd busa –  godz. 11:15, powrót o godz. 13:30.

3 KOMENTARZE

    • Trzeba było się uczyć i też by pan miał kasę siedząc na dupie . Nie lubię ludzi którzy krytykują innych a sami są nieporządku dla innych ……

Leave a Reply