(Nie)zwykli paczkowianie – nowy cykl na Paczkow24.pl

6
Foto: FreeImages.com/Damon Eyre

Ruszamy z nowym cyklem artykułów pt. „(Nie)zwykli paczkowianie”. Będziemy w nim chcieli przybliżyć interesujące historie i pasje ludzi, którzy żyją obok nas.

Niektórzy opuścili rodzinne strony i znamy ich tylko z dzieciństwa. Innych mijamy na co dzień nie wiedząc kim tak naprawdę są. Łączą ich dwie rzeczy: pochodzą z Paczkowa lub są z nim związani i z zamiłowaniem realizują swoje pasje lub mają do opowiedzenia ciekawą historię.

W cyklu „(Nie)zwykli paczkowianie” będziemy chcieli przybliżyć Państwu te osoby – pokazać, że nasza gmina to nie tylko wspaniałe zabytki i ciekawa historia, ale też niezwykle interesujący ludzie.

Już w najbliższy weekend pierwszy artykuł z cyklu i wywiad z (nie)zwykłą osobą. Zapraszamy do regularnych odwiedzin.

6 KOMENTARZE

 1. Super pomysł na początek proponuję pana A. KRÓLA, następnie. E. Mazurkiewicza. to są zasłużeni dla gminy a obecnie żyjący mieszkańcy.

  • Panie Henryku , ja proponuję osoby , które działały lub działają społecznie i nie brały żadnych profitów w zakładzie pracy a poświęcały swój czas bezinteresownie .
   Te osoby proszę nie podsuwać , bo musiały wykonywać swoją pracę za swoją pensję.
   Uważam , że trzeba zacząć od pasjonatów , hobbystów i tych , którzy wyjechały z naszego miasta i coś osiągnęły !
   Mieszkańcy nie chcą już waracać do czasów PRL-u i słuchać tych , co proponują stare układy.

   • w 100 % się zgadzam tylko Pan Mazurkiewicz może wam poopowiadać o historii Paczkowa nikt tak jak on go nie przestudiował to jest jego hobby i pasja wielki człowiek wielki nauczyciel

Leave a Reply