Jarmark Bożonarodzeniowy na paczkowskim Rynku

4
Jarmark Świąteczny w Paczkowie, 2014. Foto: UM Paczków

Zbliżają się święta, a wraz z nimi czas bożonarodzeniowych jarmarków. Na paczkowskim Rynku barwne stragany pojawią się już w przyszłym tygodniu.

W sobotę 19 grudnia na placu obok Ratusza stanie Jarmark Bożonarodzeniowy. Jak zapowiada organizator, Ośrodek Kultury i Rekreacji, podczas tegorocznej edycji imprezy nie zabraknie upominków, ozdób i stroików świątecznych, rękodzieła wykonanego techniką decoupage, ręcznie wykonanych dekoracji, tradycyjnych polskich wędlin i wyrobów, specjałów kulinarnych jak uszka i pierogi, czy świątecznych wypieków.

Podczas jarmarku zaprezentowane zostanie także, przygotowane z myślą o najmłodszych widowisko z udziałem Świętego Mikołaja. Podczas kilkugodzinnej zabawy dla dzieci zobaczymy m.in. śniegowy deszcz confetti oraz świecące bańki mydlane. Każde chętne do zabawy dziecko, będzie mogło także wziąć udział we wspólnym wykonywaniu łańcucha choinkowego, którym o godz. 13 zostanie ozdobione świąteczne drzewko w Rynku.

4 KOMENTARZE

  1. W Paczkowie więcej supermarketów i sklepów niż zakładów pracy. Innym słowem Silent Hill miasto wymarłe. Nikt i nic się z tym nie robi, do pracy trzeba dojeżdżać do innego województwa, ale za to jaki monitoring mamy na rynku Policja i Straż M może teraz porządku pilnować z za biurka obracając dżojstikiem w ciepłych pieleszach z kawą w ręku i fajne laski idzie zobaczyć a pijackie mordy jak dalej chleją po parkach tak chleją, psy srają po chodnikach mimo wprowadzenia akcji z torebkami, więcej min przeciwpiechotnych niż po zakończonej wojnie w Wietnamie. Żadnej przyszłości i perspektyw dla naszych dzieci i przyszłych pokoleń. Prace ma tu tylko diler i ksiądz

Leave a Reply