Paczkowianka zaatakowana nożem do tapet. Sprawcy grozi 5 lat więzienia

8

31-latek zaatakował w autobusie mieszkankę gminy Paczków. Policja ujęła go już po kilkudziesięciu minutach.

[ads1]

Policjanci z Nysy i Otmuchowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zaatakowanie 28-letniej paczkowianki.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek. Jak relacjonuje policja, mieszkanka gminy Paczków jechała jako pasażerka jednym z regionalnych busów. W pewnym momencie siedzący za nią mężczyzna bez powodu zaatakował ją nożem do tapet, zadając jej głęboką ranę w głowę w okolicy ciemieniowej. Kobieta zaczęła obficie krwawić. Widząc tę sytuację kierowca zatrzymał pojazd, jednak napastnik korzystając z chwili otworzył drzwi i uciekł.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z komisariatu w Otmuchowie. Mundurowi ustalili rysopis i rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. W akcji brał również udział Komendant Komisariatu w Otmuchowie nadkom. Krzysztof Włoch, który podczas poszukiwań w miejscowości Głębinów zauważył mężczyznę odpowiadającego rysopisowi. Na miejsce wezwał funkcjonariuszy z Nysy, wraz z którymi ujął napastnika.

Zatrzymanym okazał się 31-letni mieszkaniec gminy Nysa. Mężczyzna był odurzony rozpuszczalnikiem. Nożownik usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd tymczasowo aresztował go na 3 miesiące. 31-latkowi grozi teraz kara do 5 lat więzienia.

8 KOMENTARZE

  1. Termin „dopalacze” potraktował zbyt dosłownie. Takim nożem do tapet bez problemu można pozbawić życia. Trzeba uważnie się rozglądać kto w autobusie, busie, pociągu z nami podróżuje. Taki zamulony bandzior wyglądem, zachowaniem, zapewne wyróżnia się pośród współpasażerów. Chociaż tak na 100%, to niebezpieczeństwa wyeliminować się nie da, ale ostrożność jest konieczna.

  2. Jestem ciekawa kto mu taką mantrę ułożył , bo ludzie nie robią takich rzeczy sami tylko są kierowani przez siły odgórnie, często nie zdają sobie z tego sprawy, jak sprawnie góry manipulują ludżmi dla swoich korzyści w zdobyciu władzy i korzyści majątkowych, tak to rządzący i kościół jest winny bo tak działają nie bronię nikogo ale w naszym kraju dzieją się dziwne rzeczy , trzeba mieć nie lada rozumu aby to pojąc jak działają.

    • Nie zrozum mnie źle.Winisz propagandę „mesjaszy w bentleyach” i „wieśniaków z doBORowym zapleczem” za to że niosą utopijne obietnice zbawienie i dobrobyt by utrzymać się na stołku czy mównicy który stracą by stracić go ponownie inkasując ile wyduszą z orła wpędzając podatnych i uciśnionych w pułapkę i ramiona obłędu o którym będą opowiadać przez szkiełko i mównicę nie swoje słowa nie swoje przeżycia nie rozumiane bo dialog z statystami, wybranymi sierotkami bo dość dobrze sie wysławiają na swój wiek,cenzura selekcja segregacja kategoryzowanie,faworyzowanie,podziały.Awruk mentalne niewolnictwo,klapki na oczach osądy o to ci chodzi?I mam pytanie.Co bardziej zaboli cios wymierzony z góry z dokładnością kick-boksera w oko czy taki którzy sami sobie wymierzymy,rozgoryczeni,dotknięci,zranieni,oszukani,zdradzeni,przeklęci,skazani,obłąkani,smutni,samotni,nie słuchający,nie widzący,nie czujący Będziemy chcieli przetrzeć powiekę bo paproch na nią spadł,a w rzeczywistości wbijemy w nią kilku milimetrowe żądełko szerszenia który przysiadł na powiece bo wiatr zmęczonego zepchnął z trajektorii.

  3. Trzymajcie się bracia i siostry,rany się goją.No chyba że je drapiecie.Ja lubię je drapać choć boli.Rozmawiajmy nie drapmy.Postarajmy się zrozumieć 3 lata między 89 i 86.

  4. Jako w niebie tak i na ziemi, no to w ty,m niebie straszna patologia jest tak , patologia idzie z góry, a nie odwrotnie doły to ofiary, które muszą się zmagać z przeciwnościami i urojeniami patologicznymi naszych pismaków , tylko dlaczego my a nie wy trzeba odnowa uzdrowić ten chory kraj z embriozy i mitów.

Leave a Reply