Ćwiczył jazdę „na podwójnym gazie”

4
Policja, foto: KPP Nysa

Blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie miał 31-letni kierowca volkswagena zatrzymany przez policję. Okazało się, że mężczyzna nie ma prawa jazdy i jest dopiero w trakcie kursu.

W minioną środę, pół godziny po północy, w rejonie ul. Kolejowej, paczkowscy policjanci zatrzymali do kontroli osobowego volkswagena. Okazało się, że za kierownicą siedzi 31-letni mieszkaniec Nysy. Funkcjonariusze wyczuli od niego wyraźną woń alkoholu. Badanie stanu jego trzeźwości wykazało blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Mundurowi zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do nyskiej komendy. Jak się okazało nysanin nie posiadał uprawnień do kierowania samochodem. Z ustaleń policjantów wynikało, że mężczyzna jest w trakcie kursu na prawo jazdy. Wczoraj 31-latek usłyszał zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości i jazdę bez uprawnień. Teraz grozi mu kara do 2 lat więzienia.

4 KOMENTARZE

  1. w naszym mieście jest taki cwaniak w audi a4 co jeździ po głębszym i bez prawka zgrywając kozaka miejcie to na uwadze ,kiedyś się pojawi

  2. nie miejcie to na uwadze, tylko jak to wiesz na prawdę, to zabrać jemu kluczyki, powiadomić policję!! Bo jak zabije jakieś dziecko.. to dopiero się ockniecie,, paczkowianie!!!

Leave a Reply