II Triathlon Rebelianta. Będą utrudnienia w ruchu

Rusza drugi Triathlon Rebelianta. Foto: materiały organizatora

Przed nami II Charytatywny Triathlon Rebelianta. Sprawdź gdzie pojawią się utrudnienia w ruchu.

 

[ads1]

 

W najbliższą sobotę 8 lipca odbędzie się druga edycja Charytatywnego Triathlonu Rebelianta. Główną ideą zawodów jest pomoc chorym na stwardnienie rozsiane. Organizatorzy nie pobierają od uczestników opłaty wpisowej – zamiast niej, proszą, aby wpłacić dowolną kwotę na konto Śląskiego Stowarzyszenia „SezaM” wspierającego osoby chore na SM oraz ich rodziny.

Rywalizację już po raz drugi rozpocznie walka na odcinku pływackim o długości ok 1 km na Zalewie Paczkowskim w Kozielnie. Po wyjściu z wody zawodnicy wsiądą na rowery, by zmierzyć się na dystansie 40 km. Ostatnim etapem rywalizacji będzie bieg na 10 km z metą w Ząbkowicach Śląskich. Ciągle można zapisać się do udziału w imprezie. Zapisy są przyjmowane na oficjalnej stronie zawodów.

W związku z organizacją triathlonu mogą pojawić się utrudnienia w ruchu drogowym m.in. na terenie Paczkowa. W naszym mieście w godzinach 10-12 zamknięty dla ruchu kołowego zostanie cały Rynek, ul. E.Plater, fragment ul. Staszica oraz ul. Młyńska.

W Ziębicach, w godzinach 10:30-13:00, na skrzyżowaniu dróg 385 i 395 ruch drogowy będzie kontrolowany przez funkcjonariuszy policji i będzie wstrzymywany na czas przejazdu zawodnika.

W Ząbkowicach Śląskich, w godzinach 11:30-14:00, na skrzyżowaniu ul. Kusocińskiego i ul. Żeromskiego ruch również będzie kontrolowany przez policjantów. Trasa biegu prowadzi przez przejście dla pieszych, które będzie czasowo zamykane dla ruchu kołowego, aby ułatwić zawodnikowi przekroczenie jezdni.

Szczegółowa mapa tras wszystkich konkurencji znajduje się na stronie http://triathlonrebelianta.pl/triathlon/trasa-triathlonu/. Organizatorzy proszą o zwrócenie szczególnej uwagi na oznakowania oraz zawodników II Charytatywnego Triathlonu Rebelianta.

Leave a Reply