Jazzowy wieczór w Jagience

0

Freeway QuintetRestauracja „Jagienka” oraz Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie zapraszają na kolejny muzyczny wieczór. Tym razem miła niespodzianka czeka na fanów jazzu.

Freeway QuintetRestauracja „Jagienka” oraz Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie zapraszają na kolejny muzyczny wieczór. Tym razem miła niespodzianka czeka na fanów jazzu. 

15 kwietnia o godz. 20.00 zagra dla nich trio, którego liderem jest paczkowianin Piotr Szwec. W skład zespołu, oprócz pochodzącego z naszego miasta utalentowanego saksofonisty, wchodzą Dominik Mąkosa (pianino) oraz Grzegorz Piasecki (kontrabas).

Ilość miejsc w restauracji jest ograniczona, dlatego warto pospieszyć się z rezerwacją. Można jej dokonać telefonicznie pod numerem 669 046 019. Wstęp 5 zł.

Warto przypomnieć, że 24-letni muzyk z „Polskiego Carcassonne” jest laureatem m.in. prestiżowego konkursu „Jazz nad Odrą” w kategorii „Indywidualność jazzowa”. Z zespołem Freeway Quintet zdobył także Grand Prix podczas Pro Jazz Festiwal 2010 w Kołobrzegu oraz Nagrodę im. Andrzeja Jakóbca dla najzdolniejszego twórcy jazzowego na Festiwalu FAMA 2009 w Świnoujściu.

To nie pierwszy koncert młodego jazzmana w naszym mieście. W ubiegłym roku jego występ z Freeway Quintet w Muzeum Gazownictwa spotkał się z niezwykle gorącym przyjęciem ze strony paczkowskiej publiczności. Tym razem nie powinno być inaczej, bo szykuje nam się prawdziwa uczta dla ucha.

 

{play}/media/wiatrak.mp3{/play}

Więcej na stronie http://www.myspace.com/piotrszwec.

 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply