Kolejne muzyczne wieczory z Yagną [zdjęcia]

0
Za nami kolejne wieczory muzyczne w Yagna Art Club. Foto: OKiR Paczków

Za nami kolejne spotkania muzyczne w Yagna Art Club.

 

[ads1]

 

Yagna Art Club zaprosił mieszkańców Paczkowa na kolejne weekendowe wieczory muzyczne. 16 czerwca salę wypełniły brzmienia jazzu, bluesa oraz swingu. Na klubowej scenie zaprezentował się Funky Bus z OKiR w składzie: Łukasz Przepióra, Dariusz Kupski, Szymon Warzecha, Kinga Ostrowska, Dawid Makowski, Kacper Szwarc, Aleksander Kijas. W drugiej odsłonie wystapiła Natalia Dyrda z Kamienicy. Widzowie jak zwykle dopisali i wypełnili salę w komplecie.

21 lipca zaprezentowali się z kolei Natalia Cwajna z Nyskiego Studia Piosenki oraz Agnieszka Zielińska- wokal z akompaniamentem Szymona Warzechy w programie „Pół na Pół”. Agnieszka i Szymon to studenci Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie.

Dodatkową atrakcją wieczoru była prezentacja multimedialna fotografii Mateusza Klukowskiego pt. „Wspomnienia Rzeźbione Światłem”.

[box type=”info” ]Spotkania w Yagna Art Club (odpowiednio zaaranżowana dawna Jagienka) zaplanowane zostały jako wydarzenia cykliczne. Jak zapowiada Ośrodek Kultury, w kolejnych odsłonach odbędą się tam interesujące spotkania, warsztaty, wystawy oraz przede wszystkim koncerty.[/box]

Foto: OKiR Paczków

Leave a Reply