Oferta OKiR dla dzieci i młodzieży

0

Paczkowski Ośrodek Kultury i Rekreacji zachęca do udziału w organizowanych przez siebie zajęciach artystycznych. W związku z rozpoczęciem roku szkolnego OKiR przedstawił nową ofertę programową dla dzieci i młodzieży.

Paczkowski Ośrodek Kultury i Rekreacji zachęca do udziału w organizowanych przez siebie zajęciach artystycznych. W związku z rozpoczęciem roku szkolnego OKiR przedstawił nową ofertę programową dla dzieci i młodzieży.

Młodzi miłośnicy muzyki mogą dokonywać zapisów do studia piosenki oraz na zajęcia taneczne, a także na indywidualne lekcje gry na pianinie oraz gitarze.

Ośrodek Kultury przygotował rownież coś z myślą o adeptach sztuki aktorskiej.  Działalność pod egidą OKiR kontynuować będzie Dziecięcy Teatr Amatorski „Scena”.

Członkowie poszczególnych sekcji artystycznych działających w paczkowskim Domu Kultury mają już na swoim koncie sporo znaczących sukcesów na rozmaitych konkursach, przeglądach i festiwalach. Warto znaleźć się w ich gronie!

Zapisów na poszczególne zajęcia dokonywać można w siedzibie Ośrodka Kultury przy ul. Wojska Polskiego 27 w godz. 10.00-17.00. Szczegółowe informacje uzyskać można pod numerem (77) 431 62 32 oraz mailowo pod adresem okirpaczkow@wp.pl.

{gallery}zajecia:149:199:0:0{/gallery}

 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply