OKiR ogłosił program na ferie zimowe

0
By Petritap - Praca własna, CC BY-SA 3.0, Link

W poniedziałek rozpoczynają się ferie zimowe. Sprawdź jakie propozycje dla dzieci i młodzieży przygotował Ośrodek Kultury.

 

[ads1]

 

13 lutego na terenie Opolszczyzny rozpoczynają się ferie zimowe. Jak co roku, swoją propozycję zagospodarowania czasu dla dzieci i młodzieży przygotował paczkowski Ośrodek Kultury i Rekreacji.

W ciągu trwającej dwa tygodnie przerwy od szkoły chętni będą mogli wziąć udział m.in. w otwartych zajęciach gry na instrumentach dętych, zajęciach tanecznych, warsztatach gry na perkusji czy karaoke ze Studiem Piosenki VOICES. Oprócz tego Dom Plastyka zaprosi na warsztaty ceramiczne oraz „Zimowe zabawy z kredką i pędzlem”.

W ramach zaplanowanych na pierwszy tydzień warsztatów cyrkowych zainteresowani będą mieli także okazję nauczyć się chodzenia na szczudłach, żonglowania, czy kręcenia talerzami cyrkowymi oraz wziąć udział w pełnym zabawnych gagów spektaklu teatralnym pt. „Gapciowatość”.

Na drugi tydzień ferii zaplanowano z kolei m.in. „Zimowe Tańce Połamańce” w wykonaniu klaunów Rupherta i Rico oraz barwny spektakl teatralny „Twoje abecadło” w wykonaniu Teatru Igraszka z Wałbrzycha.

Jak co roku w Domu Kultury odbędzie się także koncert Rock Returny, podczas którego na scenie zaprezentują się lokalne kapele z Paczkowa i okolic. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Szczegóły na plakacie.

 

Leave a Reply