Paczkowianin przewoził ponad 2 kg marihuany

0

Policjanci z powiatu kłodzkiego wspólnie z celnikami zatrzymali paczkowianina, który przewoził w samochodzie ponad dwa kilogramy marihuany. Wartość rynkowa zabezpieczonych narkotyków to około 60 tys. złotych. Mężczyźnie grozi teraz kara, co najmniej 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z kłodzkiej komendy powiatowej wspólnie z celnikami zatrzymali 49-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Podczas kontroli mercedesa, którym poruszał się podejrzany, funkcjonariusze znaleźli dużą ilość marihuany. Narkotyki zapakowane w foliowe worki znajdowały się w kabinie pojazdu. Łącznie z zabezpieczonej ilości środków odurzających można było uzyskać blisko 10 tys. porcji handlowych, których wartość szacuje się na kwotę około 60 tys. złotych.

Zatrzymanemu za przestępstwo, o które jest podejrzany, grozi kara co najmniej 3 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym skąd pochodzą narkotyki i jakie było ich dalsze przeznaczenie.

Leave a Reply