Powieść grozy z Paczkowem w tle już w wersji papierowej

0
Do sprzedaży trafiła papierowa edycja najnowszej powieści Aleksandra Sowy

Do sprzedaży trafiło papierowe wydanie „Góry Bogów Śmierci” – powieści grozy z akcją osadzoną m.in. w Paczkowie i Kamienicy.

Zapowiadana przez nas kilkakrotnie najnowsza powieść pochodzącego z Kamienicy pisarza Aleksandra Sowy, po wersji elektronicznej, doczekała się premiery wydania papierowego, które niedawno trafiło do sprzedaży.

„Góra Bogów Śmierci” to oparta na historycznych wydarzeniach mroczna powieść grozy, nawiązująca do starej legendy, w której fakty mieszają się z literacką fikcją. Fabuła książki osadzona jest w schyłkowym okresie drugiej wojny światowej oraz współcześnie.

Powieść jak na razie zbiera bardzo przychylne opinie Czytelników. Nas powinna zainteresować przede wszystkim z uwagi na fakt, iż jej akcja w dużej mierze rozgrywa się m.in. w Paczkowie i Kamienicy. Jednak niezależnie od tego „Góra Bogów Śmierci” to kawał dobrej lektury, która potrafi wywołać prawdziwy dreszczyk emocji. Pozycja obowiązkowa nie tylko dla każdego paczkowianina, ale też dla każdego miłośnika tajemnic i zagadek z przeszłości.

Książkę można nabyć w kawiarni „Czarna Kawka” w Paczkowie przy ul. Wojska Polskiego 15. „Górę Bogów Śmierci” w formie e-booka, jak i w wersji papierowej można też kupić w największych księgarniach internetowych. Patronem medialnym książki jest Paczkow24.pl.

[box type=”shadow” ] gora-bogow-smierci[dropcap]D[/dropcap]o Paczkowa przyjeżdża człowiek piszący pracę o sudeckich legendach. Zaprzyjaźnia się z córką właścicieli hotelu „Korona”, w którym nocuje. Dziewczyna opowiada historię o chłopcach wywołujących duchy w górach, którzy zginęli w tajemniczych okolicznościach. Sceptyczny bohater zagłębia się w stare historie, mało dostępne miejsca owiane legendami i sekrety lokalnej społeczności. Odkrywa, że na tajemniczej górze śmierć spotkała także innych. Tymczasem w Kamienicy kamienny krzyż zaczyna płakać krwawymi łzami…[/box]

Leave a Reply