Spotkanie z posłankami PO

0

Opolskie posłanki Platformy Obywatelskiej zapraszają na spotkanie w Muzeum Gazownictwa.

Opolskie polityczki Platformy Obywatelskiej Danuta Jazłowiecka – posłanka do Parlamentu Europejskiego i Janina Okrągły – posłanka na Sejm RP, zapraszają na spotkanie „przy kawie” w Muzeum Gazownictwa. Jak czytamy w materiałach prasowych zostaną na nim poruszone zagadnienia dotyczące seniorów, polityki krajowej i zagranicznej, a także kwestie dotyczące funkcjonowania Parlamentów w Brukseli i Warszawie.

Zgodnie z zapowiedzią organizatorów cykl spotkań przy kawie, których głównym celem jest przepływ informacji pomiędzy parlamentarzystkami a mieszkańcami regionu, rozpoczyna się w Paczkowie. Myślą przewodnią „kawy z Posłankami” są seniorzy. Zagadnienia przewidziane na kolejne spotkania to m.in. edukacja i młodzież.

Spotkanie odbędzie się w piątek 17 kwietnia o godz. 17.00 w Muzeum Gazownictwa.

Danuta Jazłowiecka jest posłanką do Parlamentu Europejskiego VII i VIII kadencji oraz wiceprzewodniczącą Komisji Zatrudnia i Spraw Socjalnych w Parlamencie Europejskim. Janina Okrągły jest posłanką na Sejm RP VI I VII kadencji, członkinią Komisji Zdrowia i Komisji Polityki Społecznej i Rodziny.

Leave a Reply