Sztuka z humorem w wykonaniu Alterny

0

W najbliższą sobotę młodzi artyści z ALTERNY zaprezentują kolejną odsłonę swojego corocznego, antydepresyjnego „Katharsis”.

Tradycyjnie pod koniec roku młodzi twórcy wracają z kolejną odsłoną „oczyszczającego” artystycznego przedsięwzięcia i znów zaprezentują efekty swojej pracy. Publiczność zgromadzona w sali Ośrodka Kultury będzie miała okazję oddać się sztuce w humorystycznej odsłonie. Tego wieczoru na scenie zobaczymy wielu uzdolnionych młodych ludzi z Paczkowa i okolic, którzy działają w poszczególnych sekcjach Stowarzyszenia Młodych Gminy Paczków ALTERNA.

Grupy teatralne zaprezentują dwa zabawne widowiska pt. “Romeo i Julia”’ oraz “Jaś i Małgosia”. Następnie na deskach sceny Ośrodka Kultury wystąpi gościnnie grupa teatralna COKOLWIEK z Miejskiego Ośrodka Kultury w Kędzierzynie-Koźlu w spektaklu pt. “Kto otworzy drzwi’’. Program uzupełnią prezentacje wokalne oraz krótkie projekcje filmowe przygotowane przez grupę PaczkOFF. Uczestnicy wieczoru wezmą również udział w barwnym i humorystycznym wernisażu grupy plastycznej „Art” złożonej z dzieci i młodzieży naszej gminy.

Wesołe „Katharsis” startuje w sobotę 14 grudnia o godz. 18:00 w sali Ośrodka Kultury. Wstęp na imprezę jest wolny. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Impreza organizowana jest przez Stowarzyszenie Młodych Gminy Paczków ALTERNA w ramach projektu „Alterna – Katharsis ’13 – młodzieżowe warsztaty i prezentacje artystyczne” we współpracy z Gimnazjum Publicznym w Paczkowie, Ogniskiem Artystycznym w Nysie (filia Paczków) oraz Ośrodkiem Kultury i Rekreacji, Zespołem Szkół oraz PSP nr 3.

katharsis_2013

Leave a Reply