Henryk Gołębiewski wystąpi w Paczkowie

0
By Ja Fryta from Strzegom - Henryk GołębiewskiUploaded by Dudek1337, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=27220219

OKiR zaprasza na spektakl teatralny „O co chodzi? Czyli my się i tak nie damy”. Na scenie pojawi się m.in. Henryk Gołębiewski znany z kultowego serialu „Stawiam na Tolka Banana” czy filmu „Edi”.

W ostatnią niedzielę stycznia o godz. 17 w sali Ośrodka Kultury odbędzie się spektakl satyryczno- muzyczny pt. „O CO CHODZI? CZYLI MY SIĘ I TAK NIE DAMY” w reżyserii Stanisława Pąka.

Jak zapowiadają organizatorzy, opowieść doskonale obrazuje odwieczne problemy, z jakimi od wieków boryka się społeczeństwo. To satyryczne dzieło poruszające w zabawny sposób dzisiejszą politykę, kryzys, ludzkie stosunki, przyzwyczajenia, alkoholizm oraz miłość.

Spektakl został przygotowany przez czwórkę aktorów, radzących sobie w każdym wcieleniu. Stanisław Pąk ukazał historię zwykłych ludzi, którzy w barze, przy wódce, poruszają wszelkie możliwe, życiowe tematy. Jak czytamy w materiałach promocyjnych, spektakl kierowany jest do osób dorosłych, które w codziennym pędzie życiowym potrzebują chwili odpoczynku i spojrzenia na polską rzeczywistość z bardziej humorystyczno-lirycznej strony. Autor, jak i trójka pozostałych aktorów znani są głównie z filmów i seriali.

Bilety w cenie 20 zł (normalny) i 15 zł (seniorzy) do nabycia w biurze Ośrodka Kultury i Rekreacji.

 

Stanisław Pąk – znany z „Ranczo Wilkowyje”, „Karate po polsku”, „Miś”. Gościnnie występował w wielu serialach takich jak „Ludzie Chudego” „Ojciec Mateusz”, „Plebania”oraz w filmach „07 zgłoś się”, „Karate Po Polsku”.

Ewa Konstanciak – aktorka i piosenkarka (Fryderyk 2006 za płytę „TANGO”) znana z seriali takich jak „Klan”, „Plebania”, oraz filmów „07 zgłoś się”, „FENOMEN” i innych.

Henryk Gołębiewski – aktor, którego pamiętamy z filmu „Ryś”, „Edi”, „Wakacje z duchami” i „Stawiam na Tolka Bana”,, Podróż za jeden uśmiech”, a także z seriali „Ojciec Mateusz”, „Pensjonat pod Różą”, „M jak Miłość”, czy „Plebania”.

Aleksander Trąbczyński – występował w ,, Pensjonacie Pod Różą”, „ Układzie Warszawskim”, „Plebanii”, „Ranczo” jak i „Ludzie Chudego”.

Leave a Reply