Warsztaty z fotografii i wizażu

0
Dom Plastyka w Paczkowie, foto: archiwum
Dom Plastyka w Paczkowie, foto: archiwum

Warsztaty wizażu oraz warsztaty fotograficzne – to najnowsze propozycje Ośrodka Kultury dla osób pragnących rozwijać swoje pasje i umiejętności.

Ruszyły zapisy na całodniowe warsztaty fotograficzne, które odbędą się w sobotę 25 kwietnia w Domu Plastyka. Prowadzącym będzie Tomek Deko, zajmujący się fotografia dokumentalną absolwent Wyższej Szkoły Fotografii AFA we Wrocławiu.

Jak zapowiadają organizatorzy celem warsztatów jest wprowadzenie do świata fotografii i form wypowiedzi fotograficznych, poprzez kształtowanie konkretnych umiejętności, inspirowanie do twórczych działań, stwarzanie sytuacji do rozwoju pozytywnych zachowań społecznych oraz rozwój wyobraźni i kreatywnego myślenia. Zapisów można dokonywać do 22 kwietnia w biurze Ośrodka Kultury i Rekreacji.

Tego samego dnia rozpoczną się dwudniowe warsztaty wizażu i kreowania wizerunku, które poprowadzi makijażystka i stylistka Anna Robak. Dzięki profesjonalnie przeprowadzonym zajęciom każda z uczestniczek będzie mogła nauczyć się jak kreować własny wizerunek oraz właściwie dobierać i przygotowywać makijaż. Warsztaty odbędą się w siedzibie Ośrodku Kultury w dniach 25-26 kwietnia. Zapisy przyjmowane są do 22 kwietnia w biurze OKiR. Ilość miejsc jest ograniczona.

Organizatorem obu wydarzeń jest Stowarzyszenie Alterna oraz paczkowski Ośrodek Kultury i Rekreacji.

Leave a Reply