Zajęcia teatralne z „Pegazem”

0

Stowarzyszenie „Pegaz” zaprasza do udziału w projekcie teatralnym dofinansowanym m.in. przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności.

Stowarzyszenie Pegaz zaprasza paczkowską młodzież w wieku od 13 do 19 lat do uczestnictwa w projekcie „Gramy o siebie”. Przedsięwzięcie jest dofinansowane przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności oraz Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

W ramach projektu będą realizowane nieodpłatne zajęcia teatralne. W programie zaplanowano m. in. wyjazdy na spektakle teatralne w Opolu czy Wrocławiu, zajęcia w formie warsztatów, spotkania z ludźmi teatru oraz realizację sztuki według scenariusza i reżyserii opracowanych przez młodzież.

Projekt ma na celu m.in. budowanie poczucia własnej wartości, rozwój umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji, organizację pracy własnej oraz cech interpersonalnych. Jak mówią organizatorzy, to także kolejny krok do dorosłości oraz nowa pozycja w CV.

Projekt rusza już w lutym i potrwa do sierpnia bieżącego roku. Zainteresowani udziałem powinni się śpieszyć, bowiem liczba miejsc jest ograniczona – organizatorzy szukają maksymalnie 15 osób. Zapisów można dokonywać telefonicznie lub sms-owo do 29 stycznia, do godz. 18.00 pod numerem 504 966 483.

stopka

Leave a Reply