Śmiertelne potrącenie. Policja apeluje o pomoc!

0

W przydrożnym rowie na trasie Ujeździec – Unikowice znaleziono zwłoki kobiety. Prawdopodobną przyczyną jej śmierci było potrącenie. Policja szuka czerwonego peugeota 206.

Około godz. 12.50 dyżurny z Komisariatu w Paczkowie otrzymał zgłoszenie od rowerzysty przejeżdżającego na trasie Ujeździec – Unikowice, że w rowie leży martwa kobieta. Wysłani na miejsce funkcjonariusze znaleźli ciało i powiadomili pogotowie ratunkowe, które potwierdziło zgon.

Niedługo później na paczkowski Komisariat zgłosił się świadek, który zeznał, że ok. godz. 10 widział jak w miejscu zdarzenia zatrzymał się samochód marki peugeot 206 w kolorze czerwonym. Z auta wysiadł mężczyzna, podszedł do miejsca, w którym później znaleziono zwłoki, po czym odbiegł, wsiadł do samochodu i odjechał w kierunku Paczkowa. Jak zeznał świadek mężczyzna ma ok. 45 lat, ubrany był na ciemno, a na głowie miał szarą zimową czapkę. Przypuszczalnie samochód, którym jechał ma uszkodzoną przednią część nadwozia z prawej strony i rozbity prawy reflektor.

W tej chwili prowadzone są czynności zmierzające w kierunku ustalenia okoliczności i przyczyn tego zdarzenia. Policja apeluje o kontakt z najbliższym Komisariatem, pod numerem 997 lub 112, wszystkie osoby, które widziały opisany wyżej samochód lub mają jakiekolwiek informacje na temat sprawy.

Leave a Reply