Prowadzisz działalność gospodarczą? Przyłącz się do Stowarzyszenia!

0

Jak donosiliśmy kilka miesięcy temu, lokalni handlowcy działający w Stowarzyszeniu Kupców w Paczkowie podjęli decyzję, by poszerzyć swoje struktury o osoby prowadzące działalność gospodarczą inną niż handel. Kupcy zapraszają wszystkich przedsiębiorców i handlowców, którzy jeszcze nie są członkami Stowarzyszenia, aby zasilili ich szeregi.

Jak donosiliśmy kilka miesięcy temu, lokalni handlowcy działający w Stowarzyszeniu Kupców w Paczkowie podjęli decyzję, by poszerzyć swoje struktury o osoby prowadzące działalność gospodarczą inną niż handel. Kupcy zapraszają wszystkich przedsiębiorców i handlowców, którzy jeszcze nie są członkami Stowarzyszenia, aby zasilili ich szeregi.

Jedno, wspólne stowarzyszenie, działające pod nazwą „Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców w Paczkowie”, poprzez połączenie sił, ma na celu prowadzenie skuteczniejszych działań na rzecz rozwoju miejscowej przedsiębiorczości i handlu.

Kupcy zapraszają wszystkich zainteresowanych do zgłaszania się po odbiór deklaracji członkowskich. Druki można odbierać w Sklepie Ogólnoprzemysłowym w Rynku 21 w Paczkowie. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (77) 431 65 46.

W ciągu miesiąca zostanie zwołane kolejne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Kupców i Przedsiębiorców, na które zostaną zaproszeni również nowi członkowie oraz goście m.in. Dyrektor Zespołu Szkół w Paczkowie. Władze Stowarzyszenia liczą na owocną współpracę ze szkołą, która odpowiada za teoretyczne przygotowanie pracowników młodocianych odbywających później praktyki w lokalnych zakładach pracy. O szczegółach dotyczących spotkania będziemy informować na bieżąco.

 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply