Za tydzień wybory. Kto kandyduje?

0

Do wyborów samorządowych pozostało już tylko 7 dni. 16 listopada wybierzemy burmistrza oraz radnych gminy, powiatu i województwa. Sprawdź kto kandyduje w Twoim okręgu.

Już za 7 dni po raz kolejny będziemy mieli okazję, aby wziąć czynny udział w życiu wspólnoty lokalnej, oddając głos w wyborach samorządowych na wybranych przez nas kandydatów.

W tegorocznych wyborach o stanowisko burmistrza Gminy Paczków będzie ubiegać się pięciu kandydatów: Grzegorz Jasiok – obecny zastępca burmistrza, Teresa Karol – była wicemarszałek województwa oraz była zastępczyni burmistrza Wyczałkowskiego, Bożena Małochleb – była dyrektor paczkowskiego Zespołu Szkół, radny powiatowy Artur Rolka oraz Przemysław Tetłak – przewodniczący opozycyjnego klubu Horyzont w paczkowskiej Radzie Miejskiej.

O 15 miejsc w Radzie Miejskiej ubiegać się będą z kolei 72 osoby wystawione przez 11 komitetów wyborczych. W niedzielę wybierzemy też radnych powiatowych oraz naszych przedstawicieli do Sejmiku Wojewódzkiego. Poniżej publikujemy pełną listę wszystkich kandydatów ubiegających się o miejsca w poszczególnych organach samorządu.


Kandydaci na Burmistrza Gminy Paczków:

JASIOK Grzegorz Wojciech, lat 44, wykształcenie wyższe prawnicze, nie należy do partii politycznej, KW Stowarzyszenie „Forum Samorządowe 2002”

KAROL Teresa Maria, lat 61, wykształcenie wyższe rolnicze, członek partii: PSL, Komitet Wyborczy PSL

MAŁOCHLEB Bożena Elżbieta:, lat 48, wykształcenie wyższe humanistyczne, nie należy do partii politycznej, KWW Tradycja i Przyszłość

ROLKA Artur Piotr, lat 37, wykształcenie wyższe ekonomiczne, członek partii: Platforma Obywatelska RP, KWW Artura Rolki

TETŁAK Przemysław Jan, lat 28, wykształcenie wyższe humanistyczne, nie należy do partii politycznej, KWW Horyzont


Kandydaci do Rady Miejskiej w Paczkowie (kliknij)

Kandydaci do Rady Powiatu Nyskiego (kliknij)

Kandydaci do Sejmiku Województwa Opolskiego (kliknij)

 

Leave a Reply