12 minut dookoła murów

0

Paczków biega z PerspektywąW sobotę 1 września zgodnie z założeniami ruszyła akcja „Paczków biega z Perspektywą”. Pomimo lekkiej mżawki jedenastu uczestników wystartowało z ulicy Narutowicza w treningowym tempie okrążając mury obronne naszego miasta.

Paczków biega z Perspektywą

W sobotę 1 września zgodnie z założeniami ruszyła akcja „Paczków biega z Perspektywą”. Pomimo lekkiej mżawki jedenastu uczestników wystartowało z ulicy Narutowicza w treningowym tempie okrążając mury obronne naszego miasta.

Akcja ma na celu propagowanie ruchu i zdrowego trybu życia wśród mieszkańców naszej gminy. Organizatorzy zaplanowali 10 mitingów, w czasie których przeprowadzony zostanie trening oraz wspólne obiegnięcie murów obronnych. Tym razem okrążenie paczkowskich fortyfikacji zajęło uczestnikom ok. 12 minut. 

Kolejne spotkania i biegi odbywać się będą w każdą sobotę. Nastepna okazja do wzięcia udziału w treningu już 8 września o godz. 10.00. Start spod wieży kłodzkiej przy ul. Narutowicza.

Dla najaktywniejszych uczestników czeka 50 zestawów biegacza, w skład których wejdą koszulka i czapeczka. Szczegółowe informacje w kwestiach organizacyjnych można uzyskać pod numerem telefonu 513 202 819.

Akcja „Paczków biega z Perspektywą” podobnie jak organizowany przez stowarzyszenie Rodzinny Rajd Rowerowy jest dofinansowywana ze środków europejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

foto: Stowarzyszenie Perspektywa dla Paczkowa

{gallery}paczkow_biega_1:149:112:0:0{/gallery} 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply