„Jagienka” zaprasza na koncert

0

Nyskie zespół

Restauracja „Jagienka” oraz Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie zapraszają na kolejny muzyczny wieczór.

Nyskie zespół Restauracja „Jagienka” oraz Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie zapraszają na kolejny muzyczny wieczór.

W najbliższy piątek 7 października odbędzie się koncert nyskiego zespołu „RANT”, działającego przy tamtejszej Prywatnej Szkole Muzyki Rozrywkowej.

Grupa specjalizuje się głównie w repertuarze funky i jazz-rocku – nurcie w muzyce jazzowej i rockowej będącej wypadkową elementów tych dwóch koncepcji muzycznych.

W „Jagience” zagrają Jakub Pitwor – gitara, Konrad Klimas – gitara, Mateusz Kluczny – instrumenty klawiszowe, Jan Kosakiewicz – bas i Patryk Chmiel – perkusja.

Koncert zespołu rozpocznie się o godz. 19.00. Wstęp bezpłatny. Rezerwacji miejsc dokonywać można telefonicznie pod numerem 693 400 830.

Prywatna Szkoła Muzyki Rozrywkowej w Nysie powstała w 2000 roku. W ciągu jedenastu lat funkcjonowania poszerzyła swoją ofertę edukacyjną z trzech do ośmiu kierunków. Obecnie kształcenie odbywa się na profilach: wokalistyka, perkusja, gitara akustyczna, gitara elektryczna, gitara basowa, akustyczne instrumenty klawiszowe, elektroniczne instrumenty klawiszowe, instrumenty dęte. Szkoła oferuje indywidualny tok nauczania, a zajęcia teoretyczne odbywają się w grupach. Przy placówce działa także kilka zespołów specjalizujących się w rocku, bluesie, country, standardach muzyki poważnej we współczesnych aranżacjach, funku oraz jazzie.

 

{loadposition adsense1}


Leave a Reply