Zostań Miss!

0

Miss Polonia 2011Już wkrótce w naszym mieście odbędą się wybory „Miss Polonia Ziemi Nyskiej 2011” i „Miss Nastolatek Ziemi Nyskiej 2011” – lokalne eliminacje ogólnopolskiego konkursu piękności.

Miss Polonia 2010

Już wkrótce w naszym mieście odbędą się wybory „Miss Polonia Ziemi Nyskiej 2011” i „Miss Nastolatek Ziemi Nyskiej 2011” – lokalne eliminacje ogólnopolskiego konkursu piękności. 

29 maja w Paczkowie, o tytuł najpiękniejszej powalczą panie z całego powiatu nyskiego. Uczestniczki konkursu będą przygotowywane do Gali Finałowej pod okiem specjalistów, którzy nauczą je m.in. jak prezentować się na scenie i dbać o swój wygląd. Zarówno same zajęcia jak i Gala odbędą się w Ośrodku Kultury i Rekreacji.

Zwyciężczynie wezmą udział w konkursie „Miss Polonia Opolszczyzny”, a finalistki etapu wojewódzkiego będą miały prawo wystartować w najbardziej prestiżowej imprezie krajowej tego typu – „Miss Polonia”.

Organizatorzy do udziału w konkursie zapraszają dziewczyny w wieku:

od 13 do 17 lat – kategoria „Miss Nastolatek Ziemi Nyskiej”,
od 18 do 24 lat – kategoria „Miss Polonia Ziemi Nyskiej”.

Zgłoszenia kandydatek przyjmowane są do 4 maja pod adresem:

Licencjonowany Przedstawiciel Warszawskiego Biura Miss Polonia          
ul. Oleska 70          
Opole

Szczegółowe informacje na temat konkursu uzyskać można pod numerem tel. 77 44 22 332.

„Miss Polonia” to konkurs piękności organizowany w naszym kraju od ponad 80-ciu lat. Pierwsze wybory odbyły się w Warszawie w 1929 roku. Wówczas konkurs rozstrzygano jedynie na podstawie nadesłanych fotografii. Konkurs „Miss Polonia” należy do najdłużej organizowanych tego typu imprez na świecie i jest starszy od najbardziej dziś znanych „Miss World” i „Miss Universe” o ponad dwadzieścia lat. 

Obecnie laureatki tytułu „Miss Polonia” reprezentują Polskę na konkursie „Miss Universe”, „Miss Europe”, „Miss Earth”, „Miss International” oraz „Miss Baltic Sea”. Corocznie w konkursie bierze udział od tysiąca do kilku tysięcy pań.

 

{loadposition adsense1}

Leave a Reply